Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 ⁄

Informacje i wydarzenia

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 roku to dla naszej szkoły wyjątkowa data. Tego dnia po raz pierwszy uroczyście rozpoczęliśmy naukę jako Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Olsztynie.

\n

Uśmiechnięci, pełni entuzjazmu licznie zebraliśmy się przed budynkiem szkoły. Akademię rozpoczęło wprowadzenie sztandarów szkół i wspólne odśpiewanie hymnu państwowego.

\n

Następnie Pani Dyrektor Urszula Ogonowska powitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz gości. Szczególnie serdecznie zwróciła się do pierwszoklasistów i przedszkolaków rozpoczynających nowy, wyjątkowy etap życia. W swojej przemowie wyraziła nadzieję, że nadchodzący rok szkolny przyniesie wszystkim uczniom zadowolenie ze zdobywania wiedzy, pogłębiania zainteresowań oraz rozwijania pasji. Głos zabrał także Prezydent Miasta Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz, który zaszczycił nas swoja obecnością. Życzył wielu sukcesów i wytrwałości w szkolnych zmaganiach. Po zakończeniu akademii uczniowie udali się pod opieką wychowawców do wyznaczonych sal, by poznać plan zajęć.\nŻyczymy wszystkim wiele satysfakcji z nauki i pracy oraz realizacji wytyczonych celów!

opublikowano: 2016-09-15, © Anna Fabisiak,